Home / Ciekawe / Znajdz odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne

Znajdz odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne

Wraz z Nowym Rokiem warto zastanowić się nad postanowieniami noworocznymi – coraz częściej stawiamy na własne zdrowie i komfort i chcemy dbać o siebie. Jedną z form takiej dbałości może być wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego w prywatnej firmie ubezpieczeniowej. Tę formę ubezpieczenia wybiera coraz większa rzesza Polaków. Dlaczego?

Problemy polskiej służby zdrowia

Polska służba zdrowia boryka się dzisiaj z wielkimi problemami – przede wszystkim w przychodniach i w szpitalach brak jest specjalistów, przez co kolejki i terminy są długie i odległe. To szczególnie problem dla osób chorych przewlekle czy starszych – czekanie może przyczynić się do pogorszenia ich stanu zdrowia. Alternatywą są prywatne wizyty medyczne, jednak w ich przypadku za jedną taką wizytę musimy zapłacić ponad 100 zł. Alternatywą coraz częściej są ubezpieczenia medyczne prywatne, które oferowane są w topowych towarzystwach ubezpieczeniowych. W pakietach oferowanych przez ubezpieczycieli znajdziemy przede wszystkim lekarzy internistów oraz lekarzy domowych, specjalistów, zabiegi pielęgniarskie, zabiegi ambulatoryjne. A wszystko to w atrakcyjnych cenach!

Jak znaleźć odpowiednie ubezpieczenie dla nas?

Znalezienie ubezpieczenia medycznego nie jest trudne, o ile korzystamy z dobrej porównywarki. Jedną z najchętniej wybieranych jest mfind.pl, która wskaże nam pakiety najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Wyszukiwarka poprosi nas o podanie naszego miejsca zamieszkania oraz wieku – na podstawie tych danych wyszuka dla nas najlepsze oferty. Warto dodać, że cena pakietów rozpoczyna się już od 40 złotych miesięcznie. To niewiele za możliwość korzystania z pomocy lekarza kiedy tylko najdzie taka potrzeba. Wyszukiwarka od razu skontaktuje nas też z przedstawicielem wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego. 

 

Check Also

Zalety oprogramowania do inwentaryzacji środków trwałych

Każdy choć raz ręcznie przeprowadził coroczną inwentaryzację. Po pierwszym kontakcie z oprogramowaniem do inwentaryzacji środków …