Home / Dom i Wnętrze / Jaki stół tarasowy rozsuwany wybrać?

Jaki stół tarasowy rozsuwany wybrać?

Jak zaprojektować funkcjonalną przestrzeń wypoczynkową blisko domu, by pozwalała ona na korzystanie z uroków lata, kiedy tylko przyjdzie na to ochota? Okazuje się, że nie trzeba wiele. Stół tarasowy rozsuwany to bez wątpienia jedna z najchętniej wybieranych opcji podczas aranżowania przydomowej przestrzeni. Taki stół stanie się punktem centralnym przestrzeni wypoczynkowej.

Jaki stół tarasowy rozsuwany wybrać?

Stół tarasowy rozsuwany to bez wątpienia jeden z chętniej wybieranych elementów aranżacyjnych do ogrodu czy na taras. Stół taki łączy elegancki wygląd oraz wysoką funkcjonalność. Dzięki przemyślanej konstrukcji możliwe jest rozsuwanie go i zapewnianie miejsca większej ilości gości. W ten sposób czas spędzony blisko natury może być jeszcze przyjemniejszy. Najczęściej stoły rozsuwane to modele osadzone na aluminiowych stelażach. Taki stół doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne. Dzięki kilku prostym ruchom możliwe jest rozsunięcie stołu i wykreowanie miejsca dla niespodziewanych gości. Rozsuwane stoły aluminiowe warto uzupełnić o lekkie krzesła lub fotele w których siedziska i oparcia wykonano z elastycznych siatek polietylenowych.

Stół tarasowy rozsuwany to również modele z drewnianymi blatami. Takie stoły wspaniale prezentują się wśród zieleni. Decydując się na taki stół, musimy jednak pamiętać, że drewno będzie wymagało odpowiedniej konserwacji. Jest to konieczne, by tworzywo to zachowały doskonały wygląd i było odporne na zmienne warunki atmosferyczne i wilgoć.

Stół tarasowy rozsuwany w cieniu parasola

Stół tarasowy rozsuwany warto umieścić pod parasolem ogrodowym. Nowoczesne parasole skutecznie zacienią miejsce wypoczynku i zagwarantują komfort nawet w czasie najbardziej upalnych dni. Nowoczesne parasole zaskoczą licznymi punktami regulacji oraz elegancją.

 

Check Also

Jakie zadaszenie na taras okaże się najlepsze?

Cień na tarasie to podstawa, by móc komfortowo wypoczywać w okresie lata. Jakie zadaszenie na …