Home / Technologia

Technologia

Rozwiązania fintech w życiu codziennym

Fintech software jest prężnie rozwijane, m.in. przez Polski Standard Płatności. Polska wiedzie prym, jeżeli chodzi o fintech software development. Aczkolwiek, są również i inne firmy, które bazują na tej technologii, podsuwając użytkownikom ciekawe rozwiązania.

Read More »

Skuteczna reklama i marketing w mediach społecznościowych

Media społecznościowe dają nam dzisiaj olbrzymie możliwości do kreowania swojej marki – nie ma co do tego wątpliwości. Dzięki płatnym reklamom i odpowiednio prowadzonym stronom firmowym możemy zbudować wokół siebie zaangażowaną społeczność i zdobywać nowych klientów. Jakie działania powinniśmy podjąć, aby nasz fanpage na Facebooku czy Instagramie odniósł sukces?

Read More »

Jak zabrać się za projektowanie na komputerze?

Projektowanie na komputerze nie jest ciężkie. Obecnie, dzieci w szkole podstawowej uczą się obsługi takich programów komputerowych, gdzie można zajmować się podstawowym projektowaniem. Jeżeli jednak chodzi o bardziej skomplikowane projektowanie to przydać nam się może znajomość bardziej zaawansowanych programów.  

Read More »

Maszyny czyszczące – rodzaje

Maszyny czyszczące na bieżąco czyszczą i osuszają powierzchnię, po której się poruszają. Dzięki temu już jeden przejazd wystarczy aby posadzka lśniła czystością. W zależności od typu posadzki do wyboru jest kilka rodzai chemii, różne rodzaje szczot oraz padów. Maszyny czyszczące dzielą się na dwa podstawowe rodzaje: kablowe i bateryjne.

Read More »

Wilgoć – wróg twoich produktów

Wilgoć to prawdziwa zmora wszystkich tych, którzy zajmują się produkcją, magazynowaniem lub transportem produktów wrażliwych bądź podatnych na działanie wody. Na szczęście można się zabezpieczyć przed jej wpływem poprzez dobranie odpowiedniego typu pochłaniaczy wilgoci.

Read More »

Transport niecodziennych produktów – jak się do tego zabrać?

W handlu i przemyśle istnieją produkty specjalnego przeznaczenia, które wymagają odpowiednich warunków transportu. Doskonałym tego przykładem są produkty żywnościowe czy farmaceutyczne. Wiele z nich jest przewożonych w postaci płynnej lub półpłynnej i wymagają higienicznych, a niekiedy wręcz sterylnych warunków transportu. Do tego celu zostały stworzone pojemniki Combo typu Bag-in-Box. Pojemniki …

Read More »

Z abonamentem czy bez – jak wybrać telefon?

Oferta operatorów sieci komórkowych, jeśli chodzi o telefony z doładowaniami, jest dosyć bogata. Rusz, co rusz pojawiają się nowe promocje, oferty, czy jak to modnie niektórzy określają – formuły.

Read More »

Telefon na kartę – to się opłaca?

Internet daje nam mnóstwo możliwości i znacząco ułatwia życie, wchłaniając coraz to nowe obszary działalności marketingowej. Tego nie da się ukryć. Nic więc dziwnego, że na rynku doładowań telefonów rusz co rusz pojawiają się nowe serwisy oferujące doładowania w niższej cenie. Powstaje pytanie – jak sprawdzić wiarygodność takiej strony?

Read More »