Home / Dom i Wnętrze / Wybierz idealne meble ogrodowe do ogrodu i na taras

Wybierz idealne meble ogrodowe do ogrodu i na taras

Czy meble ogrodowe mogą zmienić oblicze naszego tarasu czy ogrodu? Zdecydowanie tak – przekonują o tym nie tylko architekci zieleni, ale i projektanci mebli outdoorowych. Szukając idealnego kompletu zwracajmy uwagę nie tylko na estetykę i elegancję, ale przede wszystkim na funkcjonalność oraz trwałość. Jakie meble ogrodowe wybrać?

Komfort na najwyższym poziomie – meble ogrodowe technorattanowe

Szeroki wybór kompletów ogrodowych sprawia, że podjęcie szybkiej decyzji nie powinno być problemem. Producenci mebli proponują nam wiele interesujących rozwiązań, wśród których meble ogrodowe z technorattanu są jednymi z najczęściej wybieranych. Meble technorattanowe są doskonale znane, a dzisiaj projektanci przedstawiają je w całkowicie nowej odsłonie. Meble technorattanowe pozwolą w prosty sposób zaaranżować miejsce wypoczynkowe, z którego korzystać będziemy my, nasze dzieci, bliscy, znajomi.

Meble technorattanowe oparto na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne zmniejszenie finalnej wagi mebla i zagwarantowanie jego bezproblemowe podnoszenie, przenoszenie. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze. Taki materiał nie chłonie wilgoci, kurzu.

Jak chronić meble ogrodowe przed zniszczeniem?

Meble ogrodowe powinny być w okresie jesieni i zimy odpowiednio chronione – dzięki temu znacząco przedłużymy ich żywotność. Najlepszym sposobem na ochronę jest stosowanie pokrowców ogrodowych, wykonanych z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Takie pokrowce posiadają niewielkie ściągacze, aby możliwe było idealne dopasowane pokrowca do kształtu mebla. Wiele z oferowanych pokrowców jest dedykowanych dla konkretnych mebli: sof narożnych, foteli, parasoli.

 

 

Check Also

Wygodny i praktyczny materac – co wybrać?

Chcąc zagwarantować sobie spokojny i wygodny sen, przede wszystkim warto pomyśleć o zmianie materaca. Ugniecione …

https://poochfest.org https://www.gama-sklep.com.pl/a/184-pomysl-na-mala-kuchnie https://www.gama-sklep.com.pl/a/547-szara-kuchnia-czarny-blat