Home / Dom i Wnętrze / Wyposażenie ogrodu blisko naszego domu

Wyposażenie ogrodu blisko naszego domu

Szukając idealnego miejsca wypoczynkowego coraz częściej dostrzegamy przydomowe ogrody – to nieskończone pole inspiracji, szczególnie dla osób kreatywnych. Zaaranżowanie takiej przestrzeni jest dzisiaj prostsze niż myślisz – poprzez wyposażenie ogrodu stworzysz przestrzeń, którą pokochają wszyscy domownicy.

Nowoczesne wyposażenie ogrodu – eleganckie meble technorattanowe

Nie ma wątpliwości, że to właśnie meble technorattanowe są najczęściej wybierane jako wyposażenie ogrodu. Meble takie znane są w Polsce od dawna, jednak dopiero od kilku lat projektanci i producenci oferują nam je w odświeżonej wersji. Meble ogrodowe z technorattanu sprawdzą się w każdej przestrzeni: w dużych i małych ogrodach, na tarasach, balkonach, w restauracjach czy strefach SPA. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów meble technorattanowe będą cieszyć nasze oczy przez wiele lat.

Jakie wyposażenie ogrodu wybrać, aby stworzyć ciekawe aranżacje? Z pewnością warto postawić na nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu: są one projektowane przez doświadczonych projektantów z uwzględnieniem najnowszych trendów. Meble takie są odpowiednio profilowane, lekkie – oparto je na aluminiowych, malowanych proszkowo stelażach, przez co ich podnoszenie czy przenoszenie nie sprawi żadnego problemu.

Wyposażenie ogrodu – parasol ogrodowy

Jak skutecznie ochronić się przed silnym słońcem? Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole ogrodowe posiadają kilka punktów regulacji i osadzone są na ruchomej stopie, co pozwala na dopasowanie kąta padania cienia. Obszerne czasze zaprojektowane są w taki sposób, aby chronić przed słońcem, ale także przed niespodziewanym deszczem! Czasze wykonuje się z tkanin technicznych pokrytych poliuretanem – taka struktura nie nagrzewa się, przez co w cieniu parasola panuje przyjemny chłód.

 

 

Check Also

Ekologia w luksusie: Zrównoważone ekskluzywne meble ogrodowe

Ekologia w luksusie: Zrównoważone ekskluzywne meble ogrodowe Luksus nie musi oznaczać konsumpcjonizmu. W dzisiejszych czasach …