Home / Zdrowie i Uroda / Producent opakowań papierowych

Producent opakowań papierowych

Ekologia to jeden z tematów o którym mówi się w ostatnim czasie bardzo dużo na różnych forach. Dbając o nasze środowisko zapewniamy sobie lepsze warunki do życia codziennego oraz dbamy o to, aby natura przetrwała również dla dalszych pokoleń. Warto wybierać ekologiczne rozwiązania dostępne na rynku na wyciągnięcie ręki.

Papierowe opakowania od induplo.pl

Jednym z takich rozwiązań jest rezygnacja z siatek foliowych (bardzo długo rozkładających się w środowisku) na rzecz toreb i pudełek papierowych, które można wykorzystywać wielokrotnie (ich rozkład w środowisku jest krótszy). Foliowe opakowania można zlikwidować do zera w wielu branżach. Papierowe torby i pudełka w dobrej cenie można zamówić od wielu producentów, w tym od induplo.pl – firmy, która od 2002 roku znajduje się na rynku oferując swoje produkty podmiotom z wielu branż. In Duplo to ludzie wykorzystujący innowacyjną technologię oraz stosujący ekologiczne rozwiązania każdego dnia.

Rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb

W tej firmie zawsze można liczyć na wysoką jakość obsługi połączoną z niskimi cenami oraz szybką realizacją dostawy. Dodatkowo zawsze można być pewnym, że otrzymamy ofertę dopasowaną do naszych potrzeb. Klient ma możliwość wyboru opakowań i toreb z nadrukiem lub bez. Nadruk umożliwia szybszą identyfikację danych produktów z konkretną marką. Istnieje również możliwość zamówienia w In Duplo indywidualnie zaprojektowanych toreb, które świetnie sprawdzają się przy różnych okazjach. Jak współpracować to tylko z profesjonalistami. 

 

Check Also

Akcesoria do robienia manicure i pedicure

  Zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Nie trzeba wiele, aby prezentowały się nienagannie. Manicure …