Home / Ciekawe / Nowoczesne formy ubezpieczenia

Nowoczesne formy ubezpieczenia

Ubezpieczenia zdrowotne, mieszkaniowe czy na życie są chętnie wykupowane przez Polaków – wynika to z naszej chęci zabezpieczenia się finansowego przed nieprzewidzianymi wypadkami. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się ubezpieczenia medyczne, ubezpieczenie mieszkania. Warto poznać najnowsze oferty topowych towarzystw ubezpieczeniowych. 

Ubezpieczenie mieszkania lub domu

Ubezpieczenie naszego mienia to wynik dbałości – dzięki takiemu ubezpieczeniu będziemy mogli odzyskać pieniądze np. w przypadku zalania przez sąsiada, pożaru czy kradzieży. Ubezpieczenie pokryje straty i pozwoli wyremontować pomieszczenia. Ubezpieczenie mieszkania opłaca się najczęściej raz na rok lub kilka razy w ciągu roku. 

Ubezpieczenie medyczne dla każdego

Jednym z chętniej kupowanych rodzajów dodatkowych ubezpieczeń jest ubezpieczenie medyczne. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują nam możliwość wykupienia miesięcznych pakietów w cenie już od 35-40 zł za miesiąc. W pakietach znajdziemy m.in. możliwość korzystania z pomocy lekarza rodzinnego czy internisty, jak również zabiegów pielęgniarskich czy ambulatoryjnych. Do dyspozycji pacjentów są również lekarze specjaliści. Chcąc znaleźć najlepszą opcję ubezpieczenia skorzystajmy z porównywarki punkta.pl, która pokaże nam oferty dopasowane do naszego wieku oraz miejsca zamieszkania. Zaletą ubezpieczenia prywatnego jest możliwość umówienia się z lekarzem jeszcze tego samego dnia. 

Ubezpieczenie samochodowe – wybierz najlepsze OC

Każdy posiadacz samochodu zobowiązany jest do wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Dzięki niemu możliwe będzie pokrycie szkód wynikłych z naszej winy. Wysokość ubezpieczenia OC zależna jest od wielu czynników, m.in. naszego wieku czy marki i modelu pojazdu. 

 

Check Also

Zalety oprogramowania do inwentaryzacji środków trwałych

Każdy choć raz ręcznie przeprowadził coroczną inwentaryzację. Po pierwszym kontakcie z oprogramowaniem do inwentaryzacji środków …