Home / Ciekawe / Lekki wózek na co dzień

Lekki wózek na co dzień

Szukając idealnego wózka dziecięcego pragniemy, aby był on lekki, zwinny i dopasowany do indywidualnych potrzeb. Pamiętajmy, że wózek ma być nie tylko wygodny dla dziecka, ale również dla nas. Wiedzą o tym producenci i proponują rozwiązania, które z pewnością przełożą się na wysoką przyjemność i komfort podczas wspólnych spacerów.

Wózki 3w1 – komfort na długie lata!

Jednymi z najchętniej wybieranych są dzisiaj wózki 3w1. Lekki wózek 3w1 to propozycja dla rodziców, którzy szukają produktu na długie lata. Faktycznie: wózek tego typu może służyć dziecku już od pierwszych dni po jego urodzeniu. Wózek 3w1 składa się z trzech elementów: lekkiego stelaża z kółkami, gondoli oraz siedziska. Stelaż wykonano z aluminium malowanego proszkowo – zastosowanie tego tworzywa pozwoliło na zachowanie niskiej wagi wózka. Amortyzowane koła idealnie wybiorą wszelkie nierówności terenu, a wspólne spacerowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Wybierając wózek zwróćmy uwagę, czy kółka są piankowe czy pompowane!

Kiedy wymienić gondolę na siedzisko?

Gondola to wygodne łóżeczko, w którym dziecko może przysypiać w trakcie długich spacerów. Gondola zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa – jest głęboka, ma wzmocnione dno i wysokie ranty. O komfort dziecka zadba dodatkowo szeroka budka, która ochroni malucha przed promieniowaniem słonecznym.

Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać gondolę wymieniamy na siedzisko. Posiada ono wiele punktów regulacji: możemy odchylać oparcie, podnosić podnóżek. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa również są regulowane, aby móc komfortowo przypiąć dziecko. Również rodzice mogą liczyć na wygodę: wózki uzupełniono o torby i schowki, które pomieszczą niezbędne przedmioty. W wielu dostępnych modelach przy rączce do prowadzenia wózka znajduje się hamulec ręczny.

 

 

 

Check Also

Zalety oprogramowania do inwentaryzacji środków trwałych

Każdy choć raz ręcznie przeprowadził coroczną inwentaryzację. Po pierwszym kontakcie z oprogramowaniem do inwentaryzacji środków …

ti-mac.pl lusion-fp7.org denebro.pl