Home / Zdrowie i Uroda / Czy wyjazd na ferie zimowe to dobry wybór?

Czy wyjazd na ferie zimowe to dobry wybór?

Nasza polska zima jest coraz cieplejsza, a ferie zimowe nasze dzieci spędzają w zatłoczonych miastach. Warto zachęcić je do zmiany przyzwyczajeń i wybrać się na rodzinny wypad w tatry. Rodzinna atmosfera i góralski klimat, wpłynął pozytywnie na całą rodzinę, a odpoczynek od smartfonów w dobie wielu atrakcji będzie obowiązkowy.

Czas na narciarskie szaleństwa!

Stoki narciarskie oferują swoim klientom szereg różnych atrakcji. Ze względu na różne stopnie zaawansowania, możemy wybierać z pośród oślich łączek, tras dla średnio zaawansowanych oraz tras o wysokim stopniu trudności dla prawdziwych wyczynowców. Narty kraków są świetną alternatywą dla osób, które nie boją się nowych wyzwań. Dzieci na szczęście się bardzo szybko uczą. Wystarczy tylko, kilka godzin spędzonych z instruktorem nauki jazdy, a one swobodnie zjeżdżają z gór, różnymi technikami. Dla osób młodych to świetne spędzanie wolnego czasu. Jazda na nartach w Krakowie jest bardzo relaksująca. Nie można jednak zapomnieć o regułach jakie panują na stokach. Wszyscy musimy dostosowywać prędkość do warunków atmosferycznych i ilości narciarzy. Musimy również mieć idealnie dobrane narty do naszego wzrostu, oraz buty, które będą pasowały rozmiarem do naszej stopy. Ważne jest także ubieranie się na tzw. cebulkę. Okres zimowy to czas przeziębień, dlatego musi być nam ciepło. Narty kraków zachęcają turystów atrakcyjnymi cenami abonamentu na zjazdy, dla całej rodziny. W bardzo tani sposób możemy spędzać całe dnie na stokach. Jeśli narciarze będą potrzebowali wytchnienia, oferta gastronomiczna jest równie bogata. W przeróżnych gospodach podają dania ciepłe, desery, oraz owocowe, rozgrzewające herbaty i grzańce. Propozycje wieczorne to kuligi, baseny termalne, spacery po dostępnych trasach wycieczkowych, ogniska i smok Wawelski w Krakowie oraz Krupówki w Zakopanem. Okolice te, są bardzo atrakcyjne turystycznie. Wiele miejsc jest do odwiedzenia i wiele tras do przetestowania zjazdów narciarskich.

Czy narty to bezpieczny sport?

W zależności od poziomu odpowiedzialności za siebie i innych, oraz od sprzętu w jaki zainwestowaliśmy, jazda na nartach w Krakowie może być bezpiecznym sportem. Dużo jednak zależy od umiejętności.

Warto motywować swoją rodzinę do aktywności zimowych. Wspólne zjazdy, nauka nowych trików, lekkie i śmieszne upadki to miłe wspomnienia dla bliskich. Kraków, oferuje turystom tanie noclegi, a wyjazd na narty jest nieopodal tego pięknego miasta. Zimowych dni jest coraz mniej, dlatego cieszmy się, że mamy alternatywy i jazda na nartach czy desce jest w Polsce możliwa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://agasport.com.pl/narty-cat-2 narty kraków.

Check Also

Akcesoria do robienia manicure i pedicure

  Zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Nie trzeba wiele, aby prezentowały się nienagannie. Manicure …