Home / Dom i Wnętrze / Brazowe meble w kuchni w odpowiednim otoczeniu

Brazowe meble w kuchni w odpowiednim otoczeniu

Brązowe meble w kuchni sprawią, że całe pomieszczenie będzie wydawać się ciemne. Dlatego trzeba zadbać o inne kolory, jakie pojawią się w kuchni, aby ta nie sprawiała tak przygnębiającego wnętrza.

Nowa, ciemna kuchnia

Ciemne, brązowe meble w kuchni to zupełnie nowy trend, który do niedawna jeszcze w ogóle nie był spotykany. Wszyscy kierowali się do bieli, która nadal jest modna. W końcu, jest to jeden z wyznaczników, jeżeli chodzi o wnętrza kuchni w stylu skandynawskim. Jasne i przestronne wnętrza. Jednak zdecydowana większość osób woli poszukać czegoś nowego, świeżego. Czegoś, co nie trzeba od razu zaliczyć do masowej produkcji. Odpowiedzią na to są właśnie meble w ciemnych odcieniach. Nie tylko zresztą, jeżeli chodzi o brąz. Szokiem wydać się mogą meble czarne, ale zalicza się je do najgorętszych propozycji kilku ostatnich lat.

Eleganckie lub klasyczne, brązowe meble w kuchni

Wybór jest duży, więc każda osoba będzie zadowolona z tego, że znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Brąz będzie pięknie prezentował się na tle pudrowego różu, co na pewno przypadnie do gustu płci pięknej. Panie na pewno będą dobrze czuć się w takim pomieszczeniu. Jeżeli ktoś uzna, że jest to zbyt różowy kolor, do wyboru ma piękną, słoneczną morelę. Zamiast nich, można zdecydować się na beże, czy też szarości, które także zaliczane są do jednych z najmodniejszych odcieni, jakie można obecnie spotkać. Na ścianie może zagościć również spokojny odcień ciepłego błękitu, przywodzący na myśl bezkres wakacyjnego morza. 

 

Check Also

Jaki stół tarasowy rozsuwany wybrać?

Jak zaprojektować funkcjonalną przestrzeń wypoczynkową blisko domu, by pozwalała ona na korzystanie z uroków lata, …